dbmirroreds
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


DBMIRRORED
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Komunikat.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Viego
Teen
Teen



Liczba postów : 7
Join date : 05/04/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Komunikat.   Komunikat. EmptyCzw Kwi 05, 2012 3:42 pm

Pozdrawiam szanownych adminów tego forum.

Jestem założycielem i głównym adminem Anime Revolution Sprites. Czyżby już było jasne, po co tu jestem?
Tak, z powodu ikonek rang, które zabraliście bez niczyjej wiedzy czy zgody. I powiem szczerze, zrobiliście to dość nieudolnie, wstawiając dla admina gifową kombinację dwóch rang występujących u nas.

Nie zaskoczy was pewnie fakt, że wysuwam pod waszym adresem prośbę o ich natychmiastowe usunięcie. Wprawdzie nie zajmujemy się w takim stopniu tego typu grafiką, więc nie zapewnimy tutoriali do substytutów na naszej stronie, jednakże mogę podać stronę, gdzie znajdziecie takowe do własnej produkcji.

Liczę na rozsądne rozwiązanie tej sprawy i przyjmując założenie, że możecie być katolikami, życzę spokojnych świąt Wielkiej Nocy.
Powrót do góry Go down
Goxer2
Super saiyan 2
Super saiyan 2
Goxer2


Liczba postów : 71
Join date : 24/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyCzw Kwi 05, 2012 3:47 pm

Witam Serdecznie ikonki rang dostałem od owego Asthavinio który mowił ze cie dobrze zna
Powrót do góry Go down
Viego
Teen
Teen



Liczba postów : 7
Join date : 05/04/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyCzw Kwi 05, 2012 3:57 pm

Nick mi absolutnie nic nie mówi, nie mamy takowego zarejestrowanego na ARS, dodatkowo nie przyszło do mnie nigdy zapytanie dotyczące ikonek. Gdyby zaś pytał pozostałych adminów, nie byłoby tej części "który mowił ze cie dobrze zna".

Jestem ciekaw, co sam "zainteresowany" miałby do powiedzenia w tej kwestii.

Btw, dlatego właśnie spraw tego typu lepiej nie załatwiać poprzez pośredników. I raczej nikt, kogo bym "dobrze znał", nie zajmowałby się czymś takim, z całym szacunkiem.
Powrót do góry Go down
Goxer2
Super saiyan 2
Super saiyan 2
Goxer2


Liczba postów : 71
Join date : 24/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyCzw Kwi 05, 2012 4:01 pm

On też zajmuje się grafiką i mi musiał kity wcisnąć jednak moje pasy do adma się zgubiły i niemam jak tych grafik usunąć ;/  forum moge założyć nowe ale te i tak by nadal istaniało również jeśli mogę prośić o ową stronke do produkcji takich ikonek to poprosze.
2.Strasznie przepraszam cie Vegi kompletnie nie wiedziałem że mógł mnie tak oszukać.Postaram się jakoś odzyskać konto do administratora i usunąc owe grafiki jak i również stworzyć swoje.Pozdrawiam i życze również wesołych świąt
Powrót do góry Go down
Viego
Teen
Teen



Liczba postów : 7
Join date : 05/04/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyCzw Kwi 05, 2012 4:22 pm

Próbowałeś opcji "zapomniałem hasła" czy coś takiego? Najlepiej jednak by było móc sobie przypomnieć oryginalne hasło, z jakim się tworzyło forum, bo tylko z tym hasłem można utworzyć kopię zapasową forum (taka ciekawostka), jeśli kiedykolwiek takowa byłaby potrzebna.

Strona, o której mówiłem, to gimpuj.info, zawiera dość ciekawe i proste poradniki, z których sam zwykłem korzystać, na podstawie jednego z nich (który nie wiem, czy wciąż gdzieś tam jest) zrobiłem poprzednie wzorce ikonek rang, jakie mieliśmy. Mimo wyraźnej prostoty wykonania prezentowały się całkiem przyjemnie i długo nam służyły, a wyglądały tak:
Komunikat. 80349433830183989931

Jeśli byłoby zainteresowanie tym wzorcem, a nie byłoby tego tutoriala na gimpuj.info, mogę go zrobić na szybko i podrzucić. Jeśli byłaby taka chęć, mogę go przekazać mailem bądź przez prywatną wiadomość u mnie na forum, bo w tych dwóch miejscach często sprawdzam.

Jednakże, mimo wszystko chciałbym zamienić parę słów z tym Asthavinio.
Powrót do góry Go down
Goxer2
Super saiyan 2
Super saiyan 2
Goxer2


Liczba postów : 71
Join date : 24/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyCzw Kwi 05, 2012 4:53 pm

Dobrze ja jednak pracuje na photoshop jeśli posiadasz program Gadu-Gadu to mozesz sie z nim skontaktowac na gg: 4204098 I próbowałem ;/ i wyskakiwal mi error ;/.
2.Jutro 06.04.12 wyjeżdzam na święta do Babci więc dogadaj się jakoś z asthavinio.
3.Jak by co mój email to goxer@o2.pl
4.To więc zaczne się uczyć robienia grafik na Gimpie znasz może ciekawe brushes do niego?
Powrót do góry Go down
Viego
Teen
Teen



Liczba postów : 7
Join date : 05/04/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyCzw Kwi 05, 2012 6:37 pm

Mam paczkę brushy, ale nie jestem pewien, czy uda mi się jakoś przesłać. Jakby co, viego(at)anrevosprites.net (nowo zarejestrowani chyba wszędzie na tym hostingu nie mogą wpisywać linków przez 7 dni, stąd brak małpy)
Z gg aż tak nie korzystam, więc poczekam na jego odpowiedź tutaj bądź u siebie na forum, wszystko jedno.

I myślę, że można równie dobrze zastosować gimpowe metody do Photoshopa, jedynie niektóre nazwy czy procedury byłyby inne.
Powrót do góry Go down
Goxer2
Super saiyan 2
Super saiyan 2
Goxer2


Liczba postów : 71
Join date : 24/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyCzw Kwi 05, 2012 6:39 pm

OK Very Happy Potem lookne na twoje forum.
1.Jednak jak byś miał czas to możesz na mój email dać linka do brushów
Powrót do góry Go down
Viego
Teen
Teen



Liczba postów : 7
Join date : 05/04/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptySob Kwi 07, 2012 1:45 pm

Z profilu Asthavinio:
Cytat :
Last visit : Yesterday at 10:50 pm
Odpisał tu coś? Nie.

Bezużyteczny człowiek czy coś próbuje ukryć? Namieszał i nie próbuje nawet się wypowiedzieć, tylko te dwie opcje są na chwilę obecną prawdopodobne.
Powrót do góry Go down
@Y
Kid
Kid



Liczba postów : 2
Join date : 05/04/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyNie Kwi 08, 2012 6:24 pm

Cóż... Yo.
Jestem jednym z Administratorów ARS.

Jeżeli nie uda się nam załatwić tej sprawy pokojowo (a skoro 'winny' olewa temat to w to wątpię), to mamy wiele innych możliwości, jak chociażby napisanie do administratora hostingu z prośbą o zablokowanie/usunięcie tego forum. Łamanie praw autorskich jest również nieco 'szerzej' karane na chwilę obecną, za sprawą podpisania w Polsce - 'ACTA'.

Dalej chcecie się pieprzyć z tą sprawą, aż znajdzie ona smutny finał czy wolicie rozwiązać to pokojowo w jak najkrótszym czasie?
Powrót do góry Go down
Goxer2
Super saiyan 2
Super saiyan 2
Goxer2


Liczba postów : 71
Join date : 24/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyPon Kwi 09, 2012 9:33 pm

Z powodu że byłem u babci na święta nie miałem jak się tym bawić wolimy wybrać opcje pokojową czekamy na asthavinio lub blokade forum na mieszał to musi odkręcić nie chce się denerwować z powodu jednej strony
....Po 2.Acta wstrzymane.
Powrót do góry Go down
@Y
Kid
Kid



Liczba postów : 2
Join date : 05/04/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyWto Kwi 10, 2012 3:17 am

Cytat :
Po 2. Acta wstrzymane.
W tej sprawie miało być referendum, ale na chwilę obecną nic mi nie wiadomo na jego temat. Nie śledzę każdej informacji. Dokument został jednak przez Polskę podpisany i zaakceptowany.
Cytat :
Z powodu że byłem u babci na święta nie miałem jak się tym bawić wolimy wybrać opcje pokojową czekamy na asthavinio lub blokade forum na mieszał to musi odkręcić
Asthavinio ostatnimi czasy już się logował, ale postanowił ominąć ten temat. A, niestety jestem osobą, która nie ma do takich ludzi cierpliwości. Staram się rozwiązać z Tobą tą sprawę pokojowo, bynajmniej ze względu na to, że tego chcesz. Ze względu jednak na 'współtwórcę-złodzieja', nie będę powstrzymywał się od kontaktu z administratorem hostingu.
Powrót do góry Go down
Goxer2
Super saiyan 2
Super saiyan 2
Goxer2


Liczba postów : 71
Join date : 24/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyWto Kwi 10, 2012 6:58 am

No spoko spoko. A jak się okaże ze jednak Vegito go zna ?? A zreszta zrobię lepsze forum w lepszej jakości dajcie mi 3-4 dni xd na zrobienie obrazków itp. Rangi też zrobie jak bym mógł prosić o ten mały poradniczek do produkcji rang to będe bardzo zadowolony.Dziękuję to chyba na na tyle .Asthavinio ale żeś namieszał: ........................................................................................................................
Powrót do góry Go down
Goxer2
Super saiyan 2
Super saiyan 2
Goxer2


Liczba postów : 71
Join date : 24/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyWto Kwi 10, 2012 7:01 am

Komunikat. 0kQL4f3wQAlJcGrUpAAAAAElFTkSuQmCC
Damian (dami)
22:40:04
LoL
22:40:26
A który??
22:43:52
dobra zrobie ci te co są na forum w 5 dni będzie około 10 xD
22:44:56
ale na 100% wykasuj tamte bo kolega mnie nie pamięta ale dobra znałem go jakieś 3 lata temu a ten mnie nawet mówi że nie zna LoL ale spox zrobie to nie martw sie xD



Komunikat. +vichlSLgED54zbtbWnwoedDKx2hLxbLSUhCuunxccwP8CSgC8yu8WWmIAAAAASUVORK5CYII=
KUBA
11:04:42
ok to zrób nowe rangi ja robie nowe forum bo namieszałeś mi tera a po 2 nie możliwe żeby cie znał xD
Powrót do góry Go down
Goxer2
Super saiyan 2
Super saiyan 2
Goxer2


Liczba postów : 71
Join date : 24/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyWto Kwi 10, 2012 9:06 am

Forum zaniedługo gotowe :Asthavinio powiedział że zrobi nam włąsne rangi więc to może się troche przedłużyć.Forum skończone prawie jeszcze tylko grafiki rang asthavinio i koniec
Powrót do góry Go down
Viego
Teen
Teen



Liczba postów : 7
Join date : 05/04/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyWto Kwi 10, 2012 10:43 am

A my znaleźliśmy Asthavinio u nas na forum. I całe szczęście, że sprawa dobiega końca, jak widzimy Yoh zaczął się porządnie niecierpliwić xD

I wciąż nie powiedziałbym, że go znam. Mało się na forum udzielał, osobiście z nim nie rozmawiałem, warna za niesamowitą głupotę wystawił mu Yoh, a jego sygny do dzieł sztuki nie należą.
Powrót do góry Go down
Goxer2
Super saiyan 2
Super saiyan 2
Goxer2


Liczba postów : 71
Join date : 24/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyWto Kwi 10, 2012 10:56 am

:d może i nie ale weny i dobrego pomysłu pewnie nie miał ile on robi w grafice może pare miechów xD.To co może być te 4 dni już fora jest gotowa bo te forum to i tak jest syf zgubiłem pasy do adma. i jest strasznie naspamowane ;d 
2.Dzięki Vegi za brushe Smile
Powrót do góry Go down
Asthavinio
Grafik
Grafik
Asthavinio


Liczba postów : 15
Join date : 14/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyWto Kwi 10, 2012 5:58 pm

Witam i przepraszam was droga administracjo ARS i naprawde prosze was żebyście mi wybaczyli:/
Powrót do góry Go down
Viego
Teen
Teen



Liczba postów : 7
Join date : 05/04/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptyWto Kwi 10, 2012 8:00 pm

Trochę późno okazujesz skruchę, bo po twoim banie na ARS. Szczególnie, że było widać, że nieraz się tutaj pojawiałeś. Przy tym banie mnie nie było, ale nie anuluję go tylko dlatego, że nagle ci przykro po fakcie. Mówiłem, że Yoh zaczynał się niecierpliwić.

A Goxerowi życzę powodzenia z nowym forum.
Powrót do góry Go down
$wirus
Adult
Adult



Liczba postów : 13
Join date : 15/03/2012

Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. EmptySro Kwi 11, 2012 1:47 pm

Viego, iż Goxer nie odpisuje mi na forum proszę cię o "paczkę brushy" :p

Pzdr $wirus
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komunikat. Empty
PisanieTemat: Re: Komunikat.   Komunikat. Empty

Powrót do góry Go down
 
Komunikat.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
dbmirroreds :: Nowości-
Skocz do: